KreuFashion

Këpucët më të përshtatshme të stinës… për meshkuj!

Ajo shprehja “Femrat fillojnë t’ju shohin nga këmbët”  është më se e vërtetë të dashur meshkuj! Stina e vjeshtës kërkon medoemos një  palë këpucë të reja, të rehatshme e praktike që ju mbrojnë nga shirat! Modelet që ju propozojmë janë tendencë e sezonit, janë më se të përshtatshme, si edhe të kombinueshme lehtësisht me çdo gjë që keni në garderobë. Me xhinset tuaja të preferuara, por edhe me kostume.

Shfletoni galerinë dhe gjeni këpucët që bëjnë për ju! Të gjitha modelet janë perfekte!

 

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF