Një tjetër operacion hunde, dhe kësaj here VIP-i është… Ibrahimoviç!

Nuk besojmë se ka ngelur më VIP, i huaj apo shqiptar, pa bërë një ndërhyrje sado pak të vogël në pamje, apo jo? Qoftë kjo buzë, mollëza, vithe, por asgjë s’ia kalon operacionit më të përhapur estetik, rinoplastikës, apo thënë ndryshe “operacioni i hundës”!

Por rrymës së ndërhyrjeve i është bashkuar njeriu i fundit në botë që mendonim se do të prekte hundën e tij. Të gjithë e njohin futbollistin Zlatan Ibrahimoviç, dhe kur mendojmë Zlatanin, pa dashur, na shkon mendja edhe te hunda e tij, mjaft e bollshme në përmasa.

Rezultate imazhesh për zlatan ibrahimovc nose

Me sa duket, superylli i futbollit është mërzitur nga këto komente, dhe ka vendosur t’i nënshtrohet bisturisë. Sipas gazetës “Fanatik”, Ibra është gati të udhëtojë drejt Turqisë, për t’i dhënë lamtumirën hundës së famshme.

Miku i tij futbollist Erkan Zengin ka qenë ai që i ka dhënë mbështetjen për një ndërhyrje të tillë, dhe i ka siguruar takimin me kirurgun.

Nuk e imagjinojmë dot Ibran me një tjetër hundë, por na bëhet qejfi për të!

Rezultate imazhesh për ibrahimovic nose

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *