As bjonde e as brune! Kim Kardashian provon ngjyrën më trend të flokëve

Nëse ka një gjë që Kim-it i pëlqen të bëjë, përveç se të zhvishte, janë edhe eksperimetet me ngjyrat e flokëve. Ngjyra e saj natyrale është brune, por ajo nuk ka hezituar të provojë edhe fijet, ngjyrën bjonde e platinin, ndërsa tani i ka lyer në ngjyrën rozë limonatë.

Ajo ka postuar një video në Instagram në të cilën na prezanton me look-un e ri të saj, ndërsa pyet edhe fansat: Hë djema ju pëqejnë? E pse të gënjejmë kot! Ne mendojmë se duket shumë mirë.

E nëse mendoni se Kim mund të ketë përdorur një paruke, e keni gabim. Në videon e saj ajo e ka sqaruar edhe këtë dyshim, ndrësa shton se flokët janë të gjitha të saj, të lyer dhe aspak paruke, pasi asaj nuk i pëlqen ta përdori një gjë të tillë.

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *