KreuStil Jetese

“Dhurata më e bukur e jetës“; Besi nxjerr foton më të ëmbël të Xhensilës dhe Ajkës!

Bes Kallaku dhe Xhensila Myrtezaj nuk ngurrojnë t`i bëjnë shpesh njëri tjetrit dedikime të ngrohta, duke treguar kështu dashurinë për partnerin, e cila u shtua me ardhjen në jetë të vajzës së tyre, Ajka, qe e plotësoi më së miri portretin e kësaj familjeje kaq të këndshme. Harmoninë mes tyre e dëshmojnë fare qartë mes të tjerash edhe fotot që postojnë vazhdimisht në rrjetet sociale, sic ishte kjo e fundit e hedhur nga Besi. Aktori i humorit i ka fotografuar të dyja, nënë e bijë, mjaft të “përqëndruara“ duke vizatuar.

“Dhurata më e bukur e jetës”, ka shkruar ai, duke treguar kështu se sa shumë e cmon familjen që ka!

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF