KreuStil Jetese

“Të dua jo për atë që je, por për…”, Eni Çobani i shpreh dashurinë bashkëshortit në ditën e tij të lindjes

Juristja e njohur, Eni Çobani ka bërë një dedikim emocionues mëngjesin e së hënës kundrejt njeriut të saj të zemrës.

Bëhet fjalë për bashkëshorti e saj Avenirin, ose Ave siç e thërrasin familjarët, i cili sot feston ditëlindjen e tij.

 

 

Të dua, jo për atë që je, por për atë që jam unë kur jam me ty.Edhe ?? me gjithe te mirat e kesaj bote Ave.Per mua je jo vetem bashkeshort por mbi te gjitha shoku i jetes dhe babai i perkryer i Aldit tone @aveshehu

A post shared by Eni Cobani (@enicobani) on

Të dua, jo për atë që je, por për atë që jam unë kur jam me ty.Edhe ?? me gjithe te mirat e kesaj bote Ave.Per mua je jo vetem bashkeshort por mbi te gjitha shoku i jetes dhe babai i perkryer i Aldit tone.”

Në një foto të shkrepur nga pushimet dimërore të çiftit, Eni dëshmon edhe njëherë mirënjohjen, vlerësimin por edhe dashurinë ndaj partnerit të jetës së saj.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF