KreuStil Jetese

Çfarë duhet të dini për modën e Pranverës së 2020-ës!

Ndonëse jemi ende në stinën e ftohtë të vitit, disa informacione rreth asaj çfarë do të veshim në Pranverën dhe Verën e 2020-ës nuk do t’i bënin askujt keq. Nëse jeni nga ata tipa që pëlqeni të ndiqni modën e të jeni të informuar gjithmonë me trendet e reja që sugjerojnë krijuesit e stilit, hidhini një sy 6 trendeve që do t’i shohim gjatë gjithë pranverës së 2020-ës.

Dhe jeni ende në kohë që të filloni blerjet që tani, për ta pritur stinën e luleve!

Jelekët

Pantallona shumë të shkurtra

Korsetë

Kostume të bardha

Pantallona të gjera

Ngjyra e verdhë

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF