KreuCelebrity

Camilla Parker flet për herë të parë për largimin e Meghanit dhe Harry-t!

Camilla Parker flet për herë të parë për largimin e

Ka qenë mjaft i shkurtër komenti i Camilla Parker Bowles për vendimin e Harry-t dhe Meghanit që të shkëputeshin nga familja mbretërore dhe të nisnin një jetë të re në Kanada. Gjatë një vizite në Prospect Hospice në Swindon, Dukesha e Cornwall-it, u pyet nga gazetarët nëse e ndiente mungesën e Dukës dhe Dukeshës së Sussex. Ajo heshti ndërsa ruante buzqëqeshjen, dhe pastaj u përgjigj: Hmmmm…sigurisht“.

Reagimi i Camilla-s u përkthye shpejt nga shumë ndjekës si një ironi shume e hollë mbi largimin e djalit të vogël të bashkëshortit të saj, edhe pse disa të tjerë pretendojnë se ajo thjesht u zu në befasi nga pyetja.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF