KreuCelebrity

Rudina Dembacaj nuk ndalet, poston foto me Mark Frrokun nga Italia, vetëm se…

U përpoq ta mbante të fshehtë në fillim shembjen e martesës së saj dhe më as atë që u përfol si arsyeja e divorcit: lidhjen me ish deputetin Mark Frroku. Por që kur ajo u mësua dhe moderatorja vetë në fund, e pranoi dhe publikisht, ajo nuk po frenohet më. Rudina poston vazhdimisht foto me partnerin e ri duke treguar qarte se po e shijon shumë këtë lidhje. Së fundi përmes një postimi në rrjette sociale ajo tregoi se po kënaqen me ca pushime në Itali.

Por me sa duket ka pasur komente negative që e kanë bezdisur në fotot e mëparshme, ndaj këtë radhë ka zgjedhur t`I bllokojë komentet fare!

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF