KreuCelebrity

Ka vetëm një muaj që solli në jetë vajzën, moderatorja shqiptare habit me linjat!

Pritja e ëmbël e Brunilda Lahes mori fund në 16 dhjetor. Moderatorja solli në jetë një vogëlushe të cilën së bashku me partnerin, e pagëzuan Hana. Ajo nuk lë rast pa treguar sesa e lumtur është dhe sa po e shijon mëmësinë. Por në fotot e postuara së fundi në rrjetet sociale, tregoi edhe dicka tjetër: se ka arritur të humbasë ndjeshëm peshë, duke i hequr pothuajse të gjitha kilet e tepërta, të marra prej shtatzanisë!

Dhe kjo vetëm në një muaj! Brunilda tani hyn përsëri në rrobat e veta të masës “S “ dhe street që ka veshur gjatë shëtitjes nga liqeni e tregojnë super në formë!

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF