KreuCelebrity

Çfarë po ‘gatuajnë’ dy romantikët e këngës Flori Mumajesi dhe Ylli Limani!

Ata janë dy zëra, për të cilat vajzat ‘lënë kokën’, duke u cilësuar si dy ndër artistët më të mirë të brezit të tyre. Flori Mumajesi që numëron dhjetra hite, pjesa më e madhe e të cilave këngë romantike; dhe jo më pak hite po prodhon edhe më riu i muzikës Ylli Limani, ndonëse ky i fundit ka preferuar të mos eksperimentojë me zhenere të tjera, por t’i qëndrojë besnik baladave.

Po nëse themi se Flori Mumajesi dhe Ylli Limani do të bashkojnë forcat dhe janë gati për të publikuar bashkëpunimin e tyre të parë, që do të jetë BALADË.

“Hana” është titulli që dyshja ka zgjedhur për këngën e re dhe duket shumë shpejt do të jetë në Youtube, për kënaqësinë e të gjithë romantikëve të Shqipërisë.

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF