KreuFashion

Luksoze dhe sharmante; modelet e këpucëve dhe sandaleve që sugjeron Chanel këtë sezon!

Obsesioni i ditës: Këpucë Chanel.

Sandalet sportive të dizenjuara nga marka luksoze, pantofla të sheshta, këpucët Mary Jane janë modelet e aksesorit të këmbës që sugjeron Chanel këtë sezon.

 

 

 

 

 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF