Brenda koleksionit në rritje të çantave Louis Vuitton të Bella Hadid

Bella Hadid zhvilloi një shije për çantat Louis Vuitton në 2017. Duke rënë ne dashuri me mini çantën e zezë dhe të kuqe të markës, gjenerata e re doli nga shumë shfaqje pranverore dhe vjeshtore në Paris duke mbajtur aksesorin monogram LV. Ecim përpara katër vjet, dhe ajo ka një arkiv personal të cantave të reja dhe të vjetra.

Merrni prurjen më të re të saj: një Louis Vuitton Keepall 50 Bandouliere. Edicioni i kufizuar ka qenë një shoqërues udhëtimi / palestre për Hadid në shumë raste tashme. Rasti në fjalë: pushimet e saj në 2019 në Turk dhe Kaikos, ku ajo e mbajti cantën e saj – me ngjyrë të verdhë luledielli Louis Vuitton Epi Pochette – gjithëkund duke përfshirë edhe në plazh.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid)

Më poshtë, hedhim një sy nga afër të koleksionit personal të cantave LV të Belës.

Louis Vuitton Mini Backpack
Louis Vuitton Monogram Papillon Bag
Louis Vuitton Mini Pochette Bag
Louis Vuitton Monogram Cerises Keepall 45 Bag
Louis Vuitton Horizon Case
Louis Vuitton x Takashi Murakami Panda Trotteur Pochette
Louis Vuitton Monogram Croissant Bag
Louis Vuitton Keepall 50 Bandouliere (Limited Edition)
Louis Vuitton Epi Pochette
Previous ArticleNext Article