KreuCelebrity

Almeda publikon momentin emocionues kur mori në krahë të porsalindurën e saj!

Në fillim të këtij muaji Almeda dhe Tolgahan u bënë prindër për herë të dytë. Ata u bekuan me një vajzë, të cilën vendosën ta quajnë Alina.

Së fundmi Almeda ka vendosur ndajë me ndjekësit e saj në Instagram një fotografi nga momenti kur vajza e saj ka ardhur në jetë.

“Mirë se erdhe engjëlli ynë Alina”, ka shkruar ajo përkrah fotografisë. Një moment i paharrueshëm ky për çdo prind, i cili do të mbetet gjatë në kujtime tyre.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF