Moderatorja humb të atin: “Nuk e mendova kurrë që do të ikje kaq shpejt”!

Moderatorja e sportit Vilma Masha ka humbur babain e saj, dhe lajmin e kidhur në këtë dita kaq të trishtuar për të, e përcolli vetë përmes një postimi prekës në rrjetet sociale. Vilma ka publikuar një foto të saj të dasmës ku shihet e lumtur në krah të babait. “Babiii babiii im i shtrenjtë, nuk e mendova kurrë që do ikje kaq shpejt, më copëtove shpirtin. Të dua në pafundësi. Varrimi bëhet nesër në orën 11 në Tufinë”-ka shkruar ajo.

Vilma është nënë e një vajze, Seas, të cilës iu përkushtua shumë, por tani që ajo po rritet moderatorja ka pasur mundësi t`i rikthehet ekranit.

Previous ArticleNext Article