KreuCelebrity

Ori Nebijaj shtatzënë? Përgjigjet moderatorja!

Ori Nebijaj është një figurë e dashur e ekranit, dhe së fundi për të kanë qarkulluar lajme se mund të jetë shtatzënë, shkak për këtë u bënë disa fotografi ku barku i saj dukej i rrumbullakosur.

Ditën e sotme në emisionin “Wake Up”, Ori bashkë me Islin i ka dhënë përgjigje këtyre lajmeve teksa bën humor dhe batutë me kolegun e saj.

“Më kishin gjetur foto vetëm me të gjera të dukej sikur ka diçka aty. A mendon se duhet të çohem në këmbë?”, tha Ori. Teksa dëgjohen të qara bebesh në sfond, Ori tregon barkun ku në fakt dallohet qartë që moderatorja nuk është në pritje të ëmbël.

 

 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF