KreuCelebrity

U spekulua se ishte në një lidhje, po ja si është e vërteta e Alex Rodriguez!

Ish –i fejuari i Jennifer Lopezit, Alex Rodriguez ka vendosur të qëndrojë ca kohë vetëm. Ish – futbollisti 45 vjeçar, pas ndarjes nga aktorja dhe këngëtarja Jennifer Lopez mendon se i nevojitet një periudhë kohe ku të mos përfshihet në asnjë lidhje sentimentale.

Këtë fakt e ka pohuar një njëri i afert i ish- futbollistit për Entertainment Tonight. Pas ndarjes me Jenniferin median spekuluan që ai dhe ish – e dashura e Ben Affleck, Lindsay Shookus  kishin filluar një lidhje romantike, duke kaluar fundjavën bashkë në shtëpinë e saj në Hamptons. Por këto zera u përgënjështruan nga vetë Alex-i, i cili u shpreh se ai dhe Lindsay ishin miq që prej 15 vjetësh.

 

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF