KreuCelebrity

Sa hapi profilin, Angelina thyen rekordin: 7.7 milionë ndjekës në Instagram brenda tre ditëve!

Angelina Jolie ka thyer një rekord në Instagram pasi u bë e para aktore që arrin  7.7 milionë ndjekës brenda tre ditëve. Ajo praktikisht është bërë person ii parë në botë që ka arritur të fitojë shumë shpejt një milionë ndjekës në këtë platform, përdoruese e së cilës ylli 46 vjecar i Hollivudit u bë vetëm gjatë fundjavës.

Por ajo ka kaluar shumë shpejt Ruper Grint dhe Sir David Attenborough që mbanin deri tani rekordin e ka befasuar kur brenda pak orësh, arriti 2.1 milionë ndjekës. Në mesin e tyre janë edhe aktoret: Dreë Barrymore, Bella Hadid, Bella Thorne, Gretchen Rossi, Chrishell Stause, Jamie Lee Curtis dhe Helena Christiansen. Ylli i Hollyëoodit me t’ju bashkuar Instagramit ndau letrën e dhimbshme të një vajze adoleshente nga Afganistani, i cili tashmë ka kaluar nën kontrollin e talebanëve.

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF