20.5 C
Tirana
E premte, 9 Qershor, 2023
spot_imgspot_img

Fadil Berisha humb njeriun e shtrenjtë të familjes!

Fotografi i njohur shqiptar, Fadil Berisha, ka humbur njeriun e tij të shtrenjtë të familjes ditën e sotme. Vëllai i tij është ndarë nga jeta, dhe këtë lajm të trishtë e ka dhënë vetë ai me anë të një postimi në rrjetet sociale.

Përkrah një fotografie të vëllait të ndjerë, fotografi ka shkruar, “RIP vëllai i dashur, derisa të takohemi përsëri”, duke e shoqëruar me një emoji me zemër të thyer.

Pas lajmit të shumta kanë qenë ngushëllimet për të dhe familjarët e tij, të cilët janë duke kaluar një moment të vështirë për këtë humbje të parakohshme.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit