Festa për Dianën mund të rikthejë në Harry-n dhe Meghan dhe Angli!

Marrëdhëniet janë acaruar shumë mes Harry-t dhe familjes së tij, megjithatë princi dhe e shoqja, Meghan Markle mund të kthehen në Mbretërinë e Bashkuar pjesë në një festë në nder të nënës së tij, Princeshës Diana. Në festë pritet të marrin pjesë rreth 100 të ftuar, përfshirë Princin William dhe Elton John. Festa do të zhvillohet në Pallatin Kensington të martën dhe Princi Harry dhe Meghan Markle po mendojnë nëse duhet të shkojnë apo jo. Një burim pranë ciftit tha për The Sun se : “Askush nuk e di se cili është vendimi i Harry, por ka zëra se ai mund të vijë me bashkeshorten, dhe të marrin me vete edhe dy fëmijët e tyre”.

 

Previous ArticleNext Article