Marina dhe Getoar publikojnë fotografinë e parë familjare!

Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi u bënë prindër për herë të parë këtë të mërkurë.

Ata u bekuan me një vajzë, të cilën e kanë pagëzuar me emrin Marget. Së fundmi ata me anë të një postimi në rrjetin social Instagram kanë publikuar foton e parë familjare, ku shihen duart e tyre të bashkuara.

“Faleminderit Zotit që na bekoi me një engjëll si ti, Jeta jonë. MARGET SELIMI 24/11/2021”, kanë shkruar të dy ata në postimet e tyre, duke ndarë me ndjekësit këtë moment kaq të bukur.

Kujtojmë qe Marina dhe Getoar prej vitesh po jetojnë një histori të bukur dashurie, të cilën e kurorëzuan me martesë madhështore në shtator 2017.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca)

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy)

Previous ArticleNext Article