S’besonte në lidhjen me Dagz, reagon Ilir Shaqiri pas shtatzënisë së Einxhelit!

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz mbrëmjen e kësaj të hëne konfirmuan se do të bëhen prindër për herë të parë.

Të shumta kanë qenë urimet për çiftin edhe nga personazhet e njohur, mes tyre ai që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve ishte komenti i Ilir Shaqirit.

Gjatë kohës që ata ishin në “Big Brother VIP”, balerini nuk besonte se marrëdhëniea e tyre ishte e vërtetë, dhe sipas tij nuk do të zgjaste.

Në postimin e ëmbël që moderatorja ndau në Instagram, Iliri ka shkruar: “I tejkaluat parashikimet, bravo ju qoftë”, duke shuar tanimë çdo dyshim që kishte në lidhje me vërtetësinë e marrëdhënies së tyre.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article