KreuBusull

Nick Cannon bëhet baba për herë të dhjetë!

Nick Cannon bëhet baba për herë të 10-të. Prezantuesi i “Masked Singer” dhe ish-e dashura e tij Brittany Bell kanë mirëpritur fëmijën e tyre të tretë së bashku, të cilin e kanë quajtur djalin Rise Messiah Cannon.

Cannon e dha lajmin më 30 shtator në Instagram së bashku me një video që tregon skena të çiftit duke festuar shtatzëninë e Bell me të dashurit.

“Një tjetër bekim!!! Ndërsa udhëtimi im në këtë planet bëhet gjithnjë e më i jashtëzakonshëm dhe i pakuptueshëm, gjithçka që mund të bëj është të falënderoj Zotin dhe të vazhdoj t’i kërkoj Më të Lartit të udhëheqë hapat e mi”, shkroi Cannon.

“Ai më ka dhënë kujdestari dhe sundim mbi një dinamikë familjare që për disa është e paimagjinueshme. Por më e rëndësishmja, ai më ka bekuar me individë të dashur për të më udhëhequr me kujdes në këtë jetë të qëllimshme”, shtoi ai më tej.

 

Tags:

Home

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF