U pagua 24 milionë dollarë! Performanca mahnitëse e Beyonce për hapjen e hotelit më luksoz në botë!

Beyonce është ngjitur në skenë për performancën e saj të parë që nga viti 2018 në lançimin e një hoteli privat në Dubai.

41-vjeçarja zhvilloi një koncert prej 90 minutash për hapjen e ‘Atlantis The Royal’, i cilësuar si resorti më ultraluksoz në botë. Beyonce doli përpara një turme prej 1500 personash me një fustan të verdhë me tegela dhe një pelerinë skulpturore me pupla, duke hapur me kopertinën e saj të Etta James’s At Last.

Ajo këndoi disa nga hitet e saj më të mëdha duke përfshirë Crazy In Love, Naughty Girl, Halo dhe XO, duke kulmuar me një interpretim të Drink In Love ndërsa fishekzjarrët ndriçonin qiellin.


11- vjeçarja Blue Ivy i bëri audiencës një surprizë kur iu bashkua nënës së saj për një duet në skenë në Brown Skin Girl nga albumi i vitit 2019 The Lion King: The Gift, raporton Skynews.


Duke iu drejtuar publikut të emocionuar, Beyonce tha: “Ka një utopi njerëzish nga e gjithë bota në këtë skenë dhe ne jemi shumë të nderuar që jemi këtu për të festuar këtë natë me ju. Prindërit e mi janë këtu sonte për të festuar – nëna ime dhe babai im. Fëmijët e mi të bukur janë këtu për të më parë mua dhe burrin tim të bukur.”


Ajo u raportua se ishte paguar 24 milion dollarë (19.4 milion £) për koncertin, ku morën pjesë njerëz të famshëm duke përfshirë Kendall Jenner, Liam Payne, Ronan Keating, Rochelle dhe Marvin Humes dhe redaktori britanik i Vogue Edward Enninful.

 

easy dinner ideas
Previous ArticleNext Article