KreuBusull

Jennifer Lopez duket si një perëndeshë me një fustan metalik!

Jennifer Lopez duket si një perëndeshë me një fustan

Jennifer Lopez jo vetëm që është njohur si një nga femrat më me ndikim në botën e muzikës, por ajo gjithashtu frymëzon shumë vajza për sa i përket modës. Në fakt, e famshmja prezantoi linjën e saj të këpucëve në bashkëpunim me “Revolve”.

Jennifer Lopez jo vetëm që ishte në qendër të vëmendjes për koleksionin e saj të ri të këpucëve me Revolve, por edhe për veshjen metalike tërheqëse që përfshin disa nga tendencat më të forta të modës të vitit 2023.

A post shared by JLo Jennifer Lopez (@jlojenniferlopez)

Për të marrë pjesë në festën e Revolve, Diva e Bronx-it veshi një fustan metalik të krijuar nga stilisti Julien Macdonald, i cili është pjesë e koleksionit të tij të ri të prezantuar për sezonin Vjeshtë/Dimër 2024.

A post shared by JLo Jennifer Lopez (@jlojenniferlopez)

Sa i përket këpucëve, Lopez veshi një set me taka të larta për të kompletuar veshjen e saj. Dyshja e interpretueses “This Is Me…Then” shfaqi një pjesë të sipërme ngjyrë vjollce të lehtë të bërë nga lëkura metalike, duke i dhënë veshjes së saj një fund romantik.

Për ta ngritur edhe më shumë pamjen, Jennifer Lopez ka vendosur aksesorë si vathë të gjatë dhe një clutch argjendi për të kompletuar pamjen. Ajo gjithashtu ka stiluar flokët e saj me një pamje të lagur

Tags:

Home Busull

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF