KreuStil Jetese

Bora nuk pranon operacionet plastike, po c`tregojnë fotot e vjetra?

Bora nuk pranon operacionet plastike, po c`tregojnë fotot e vjetra?

Bora Zemani ka zhvilluar një bisedë virtuale me ndjekësit në Instagram ku nuk mungojnë dhe pyetjet “me spec”. Një prej tyre lidhet me buzët e saj.

 “Ku i ke bërë buzët?”, i ka shkruar një ndjekëse ndërsa moderatorja tregon se jo vetëm që nuk i ka të bëra, por madje e ka hequr fillerin. “Mund t’ju them vetëm ku i kam zhbërë”, shkruan Bora. Një tjetër i ka shkruar: A ke bërë ndonjë operacion plastik? Je shumë e mirë.“Të vetmet operacione që kam bërë në jetë kanë qenë lindja e Arborit dhe heqja e apendesitit”, është përgjigjur Bora.

Moderatorja në fakt, ka qenë përherë mjaft simpatike, megjithatë fotot e vjetra të saj tregojnë disa ndryshime në fytyrë.

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF