24.5 C
Tirana
E martë, 6 Qershor, 2023
spot_imgspot_img

Ed Sheeran flet për problemet me shëndetin mendor!

Ed Sheeran ka folur së fundmi për problemet me shëndetin mendor në një intervistë për “Rolling Stone”. Ai rrëfeu se kaloi një kohë të vështirë kur mori një lajm të frikshëm shëndetësor për gruan Cherry Seaborn, e cila u diagnostikua me një tumor në muajin e gjashtë shtatzënë me vajzën tani 10-muajshe Jupiter.

Fillimisht, çiftit iu tha se tumori ishte i paoperueshëm deri pas lindjes së Seaborn, duke i lënë ata të diskutonin për ta pritur vajzën e tyre të vogël herët. Në fund të fundit,  ajo pati një “operacion të suksesshëm” pasi mirëpriti Jupiterin, i cili iu bashkua vajzës 2-vjeçare të çiftit Lyra, disa orë përpara se Sheeran,  të dilte në skenë në stadiumin Wembley të Londrës. “Nuk mund të bësh asgjë për këtë. Ndihesh kaq i pafuqishëm”, u shpreh artisti.

Në mars 2022, ai rrëfeu se filloi të ndihej “sikur nuk doja të jetoja më”. “Dhe unë e kam pasur këtë gjatë gjithë jetës sime… Ti je nën valët duke u mbytur. Ti je vetëm në këtë gjë. Dhe nuk mund të dalësh prej saj”, u shpreh këngëtari duke pranuar se ndjente turp për ato ndjenjat.

Sheeran shihet gjithashtu duke u emocionuar për kohën e jetës së tij gjatë trailerit për Ed Sheeran: The Sum of It All, dokumentari i tij i ardhshëm Disney+. Në një deklaratë për shtyp për PEOPLE, Ayo Davis, president i Televizionit të markës Disney, diskutoi projektin e ardhshëm. “Në këtë seri dokumentare, ne do të zbulojmë një anë të Ed Sheeran që fansat nuk e kanë parë kurrë më parë,” tha Davis.

“Së bashku me Fulëell 73, ne kemi krijuar diçka vërtet autentike dhe personale që jo vetëm që do të argëtojë audiencën, por gjithashtu do t’i frymëzojë ata të ëndërrojnë dhe të ndjekin pasionet e tyre.”

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit