KreuStil Jetese

Vesi që ke? Flas shumë! Luizi nuk ka ndryshuar as pas 20 vitesh!

Vesi që ke? Flas shumë! Luizi nuk ka ndryshuar as pas 20 vitesh!

Luizin mund ta quajmë pa frikë fenomen. Kudo dhe të gjithë flasin për të dhe lojën e tij në shtëpinë e tij më të famshme në Shqipëri, në “Big Brother VIP”. Luizi ka rrëmbyer edhe zemrat e personazheve publikë, dhe shumë prej tyre e kanë shprehur mbështetjen ndaj tij edhe publikisht.

Së fundmi këngëtarja Vesa Luma është bërë nostalgjike dhe ka publikuar kopertinën e revistës “Trendy”, ku ajo dhe Luizi kanë qenë pjesë kur kanë qenë konkurrentë në “Ethet e së Premtes”. “E more Luiz na ktheve 20 vite pas”, ka shkruar ajo në një nga postimet e saj.

Ndërkohë më pas ka publikuar dhe intervistën e Luiz Ejllit, nga ku mund të zbulojmë se çfarë thoshte këngëtari 20 vite më parë. Vëmë re që shumë gjëra nuk kanë ndryshuar.. Teksa e pyesin për vesin që ai ka, ai me sinqeritet thotë, “Flas shumë”. Ndërkohë që është cilësuar edhe në atë kohë si ‘gallataxhiu i grupit’.

Intervista:

Gallataxhiu i grupit

Mosha: 18 vjeç

Shkollimi: Ka mbaruar shkollën e mesme të Muzikës, Shkodër.

Gjendja civile: Sigël

Ka lindur dhe jeton në: Shkodër

Numri i këmbës: 41 Pesha

Gjatësia: 62 kg/1.87m

Filmi i preferuar: “Pasioni i Krishtit”, Kumbari

Si e shikon femrën ideale: “Me të gjitha ato që dua unë “

Këngëtare e preferuar: “Aurela Gaçe”

Pse ta votoni: “Thjesht më votoni!”

Çfarë bën për të joshur një femër: “Gënjej pak në fillim dhe pastaj natyrshëm”

Ushqimi i preferuar: “Bishtajat (mashurkat)”

Fjala e preferuar: “Vazhdon konkurrimin”

 Një fjalë që nuk duron dot: “Nuk vazhdon konkurrimin“

Një ves që nuk e heq dot: “Flas shumë”

Cilësia që vlerëson më shumë te njerëzit: “Sinqeritetin“

Një gjë që nuk duron dot te njerëzit: “Gënjeshtrën“

Tags:

Home bordo

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF