KreuStil Jetese

Aktori i famshëm, i dashuri i ri i Kylie Jenner? “Çmendet” interneti!

Aktori i famshëm, i dashuri i ri i Kylie Jenner?

Mjaftoi një shkrim nga “Deux Moi” që interneti të “cmendej”: a është lidhur Kylie Jenner me njërin prej “beqarëve” më të admiruar sot të Hollivudit? Një burim i tha faqes në Instagram se Kylie dhe Timothée janë çifti më i ri, por ende nuk ka ndonjë foto apo provë që tregon se ata të dy janë bashkë.

Nga ana tjetër, “Deux Moi” është një burim relativisht i besueshëm, pasi të gjitha informacionet e përcjella prej saj për  marrëdhënien e Kendall Jenner dhe Bad Bunny, për Kourtney Kardashian dhe Travis Barker, apo për Kim Kardashian dhe Pete Davidson kanë rezultuar të vërteta.

Reagimet e ndjekësve vërshuan. Dikush thotë se vajzat e familjes Jenner po i mbledhin burrat e saj të preferuar si Pokemonë, referuar raportit të Kendall – Bad Bunny dhe tani, zërave se Kylie dhe Timothée janë bashkë. Një tjetër person s’i mban dot të qeshurat, ndërsa dikush shfaqet zemërthyer.

curators of pop culture on Instagram: “NEW COUPLE ALERT”

Twitter

Tweet / Twitter

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF