KreuStil Jetese

Akuzat e Teas për kërcënim nga Kiara, reagon Zhaklin Lekatari: “Është e vërtetë”!

Akuzat e Teas për kërcënim nga Kiara, reagon Zhaklin Lekatari:

Tea Trifoni ndezi rrjetin me deklaratën e fundit se Kiara e ka kërcënuar me jetë bashkë me burrin e tezes, i cili sipas saj punon në Ministri. Te dera e Topit më kanë kërcënuar, Kiara me burrin e tezes, kunatin e saj, a familjarin, më tha do të të vras je kështu je ashtu, është punonjës ministrie ai tjetri.

Më thanë që është burri i tezes së saj. I thashë thjesht që hajde, por ai iku. Njerëzit janë shumë ndryshe mbrapa skene, Kiara nuk thotë asgjë para kamerave, por kur fiken çfarë nuk thotë, shan etj. Kam folur me produksionin, me Kiarën jo, ajo nuk u ftua në një prime prej kësaj gjëje. Më thanë bëje publike.”- tha Tea. Vetë moderatorja i mohoi me forcë të tilla pretendime dhe tha se shumë personazhe gënjejnë për vëmendje.

“Nuk është e vërtetë. Prodhohen shumë lajme, ka dhe shumë personazhe që nuk e di për çfarë e bëjnë, ndoshta për vëmendje, por nuk ka kërcënuar kurrë, është shumë e shëmtuar,”-deklaroi Kiara.

Sakaq, lidhur me këtë ka pasur një reagim edhe nga opinionistja e emisionit Zhaklin Lekatari. Ajo ka reaguar në një postim në Instagram ku shkruhej për deklaratën e Teas. “True(E vërtetë) shkruan Zhaklina duke deklaruar se ajo është në dijeni të kërcënimit.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF