KreuStil Jetese

“Me gjak të ligë”, komentuesja i ofendon fëmijët, Almeda Abazi: Do të të gjej!

“Me gjak të ligë”, komentuesja i ofendon

Almeda Abazit, prej disa kohësh, një person i komenton negativisht për fëmijët, duke përdorur terma tepër të rëndë dhe skandaloz për fëmijë. Almeda përmes nje postimi në Instastory ka bërë të ditur se ky person e përndjek prej kohësh po thekson se do ta gjejë.

“Nuk e di kush je por duhet te jesh i rrethit tim të afërt që ke kaq shumë xhelozi-mëri për jetesën time dhe të familjes..meqë dhe pa u lodhur me 100 adresa fake u bënë gjithë këto muaj vazhdon me fyerjet e ndyra.. nuk kisha as kohë as dëshirë të merresha me një loser si puna jote por pas këtyre komenteve për ëngjëjt e mi…

OH YES më erdhi një dëshirë e madhe të të gjej kush je, sidomos surratin tënd të bukur nuk e ke idenë sa do të doja ta kisha përballë right now & Iwill find out don’t worry.

OH YES më erdhi një dëshirë e madhe të të gjej kush je, sidomos surratin tënd të bukur nuk e ke idenë sa do të doja ta kisha përballë right now & I will find out don’t worry” shkruan ajo. 

Tags:

Home bordo

Bordo
Gusht - No.61

SHKARKO VERSIONIN PDF