KreuStil Jetese

Luiz Ejlli shpallet fitues i edicionit të dytë të Big Brother Vip 2!

Luiz Ejlli shpallet fitues i edicionit të dytë të Big Brother Vip

Luizi u shpall fitues i këtij edicioni të dytë të Big Brother Vip, duke rrëmbyer çmimin e madh. 

Një fenomen që na ka shoqëruar për 133 ditë, që i ka dhënë këtij spektakli emocione pafund.

Lot gëzimi, trishtimi, supriza pafund, histori, lojë e fortë, strategji, miqësi brenda shtëpisë, por edhe dashuri, shpallet fitues i çmimit të madh të Big Brother Vip 2, në një përballje kokë më kokë me Krist Dragot.

Këngëtari gjithashtu kurorëzoi dashurinë e tij me Kiara Titon dhe premtoi se do të jetë burri ideal.

Tags:

Home bordo

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF