23.5 C
Tirana
E martë, 30 Maj, 2023
spot_imgspot_img

“Perla” e radhës e Ermionës, këtë herë tek fotoja e Kiarës!

Ermiona Lekbello është një nga ish-banoret e ‘Big Brother VIP Albania’ , e cila u kthye shpejt në një të preferuar të publikut për shkak të batutave të saj dhe deklaratave pa filtra. Edhe pse rrugëtimi i saj në këtë program mbaroi shpejt, ajo ka ruajtur marrëdhënie të mira me ish banorët.

 Kjo u pa qartë edhe nga komenti i saj në një foto të Kiarës së fundi. ‘Stunning”– ka shkruar Ermiona, por disa e akuzuan se ka ndryshuar pozicion.

Ajo nuk i la pa përgjigje.

“Ça pozicioni, ik o se më lodhët ju doni të jem si të tjerët,si e kam marrëdhënien une dhe Kiara e di unë dhe Kiara sdini asgjë,vetëm vrer nxirrni,boll mo se na lodhët”
Dhe tjetra:”Tash tash,sha sha,ban ban,ken ken,ça je tu shkrujt pash Zotin”.

easy dinner ideas

te ngjashme

Te fundit