KreuCelebrity

Demi Moore 60 vjeç; një sirenë me bikini!

Demi Moore 60 vjeç; një sirenë me bikini!

Demi Moore dukej si një sirenë deti teksa u fotografua duke bërë zhytje në ujërat e Mesdheut.

Ylli i kinematografisë e cila sapo është bërë gjyshe në moshën 60 vjeçare, tregoi fizikun e saj në formë të shkëlqyer veshur me një palë bikini jeshile. Aktorja e famshme nuk kishte vënë asnjë pikë grimi dhe dukej e përsosur teksa notonte në det.

Pas notit të saj, Demi u kthye në bordin e jahtit ku së bashku me disa miq të saj ylli po kalon pushimet e verës.

Ylli i ‘Songbird’ ka kaluar kohë me miqtë e saj Andreas dhe Athanasia Steggos në jahtin e tyre luksoz. Aktorja e Charlie’s Angels është kumbare e vajzës më të vogël të çiftit, Ariadne-Zoe.

I nominuari për Emmy dhe Steggoses u panë duke shijuar drekën me Jeff Bezos, 59 vjeç, dhe të fejuarën e tij Lauren Sanchez, 53 vjeç. Dreka u zhvillua në superjahtin e themeluesit të Amazon, me vlerë 500 milionë dollarë.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF