KreuCelebrity

Xhemi Shehu hermetike për jetën private: Arbana Osmani sapo i publikoi të shoqin!

Xhemi Shehu hermetike për jetën private: Arbana Osmani sapo i publikoi


Arbana Osmani dhe Xhemi Shehu janë mikesha të ngushta tashmë prej shumë vitesh e si të tilla me gjithë impenjimet familjare dhe ato të karrierës shoqet gjejnë kohën për t’ja dedikuar njëra tjetrës.

Mbrëmjen e kaluar moderatoret e njohura të Top Channel kanë darkuar në një prej restoranteve më ‘in’ të kryeqytetit, por nuk ishin vetëm. Nëpërmjet një foto të postuar nga Arbana në rrjetin social instagram, mikeshat e ngushta të ekranit ishin të shoqëruara edhe nga partnerët përkatës, regjisori Eduart Grishaj dhe partneri i Xhemit, i cili quhet Elvis. Buzë pishinës me një pamje përrallore të qytetit të Tiranës katërshja kanë darkuar nën shoqërinë e njëri tjetrit.

Moderatorja e hijshme e ‘Portokalli’ është tejet hermetike sa i përket jetës private apo ekspozimit të fëmijëve dhe bashkëshortit dhe kjo foto e Visit të Xhemit, postuar nga Arbana është ndër të rrallat.


Xhemi dhe Elvisi kanë dy djem, Gabrielin dhe Martinin që rrallë i shohim në profilet e Xhemit në rrjetet sociale.

Bordo No.65
Dhjetor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF