KreuCelebrity

Vdes në moshën 25 vjeçare ylli i serialit të njohur!

Vdes në moshën 25 vjeçare ylli i serialit të njohur!


Angus Cloud që u bë famshëm nga seriali “Euphoria” ka vdekur moshën 25 vjeçare në shtëpinë në Oakland.


Familja e aktorit është shprehur se i riu nuk mundi ta përballojë dhimbjen që i la vdekja e të atit vetëm një javë më parë dhe se i vetmi ngushëllim për ta sot është se Angus është takuar me babain e tij.


Familja nuk tha asgjë për natyrën e saktë të vdekjes së tij, ata duket se sugjerojnë se kishte të bënte me përpjekjen e tij për të përballuar vdekjen e babait të tij.


Angus ishte një yll në rritje në Hollywood, dhe ndoshta do të mbahet mend më së miri për rolin e tij kryesor në serialin hit “Euphoria” HBO … në të cilin ai luajti si Fezco nga viti 2019 deri në vitin 2022.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF