KreuCelebrity

U betua se do të dobësohej: Oprah Winfrey mahnit me pamjen e re!

U betua se do të dobësohej: Oprah Winfrey mahnit me pamjen e re!

Vitin e kaluar eOprah Winfrey premtoi para miliona shikuesve se ka vendosur të bie nga pesha. Duket se manjatja e medias e mbajti fjalën.

Oprah Winfrey, 69 vjeç, u shfaq e dobësuar teksa mbërriti me varkë në një restorant në Bregun Amalfi  këtë të martë. Oprah shijoi një vakt jashtë afresko në Bregun e Amalfit të martën.

Prezantuesja, 69 vjeçare dukej e mahnitshme me format e reja fizike, teksa mbërriti me varkë në restorantin ‘Lo Scoglio’ në Nerano.

Oprah, e cila u tha fansave se ka vendosur të humbë peshë vitin e kaluar, shfaqi figurën e saj të dobësuar me një bluzë të zakonshme me vija të bardha dhe pantallona.

Një vit më parë ylli i televionit i premtoi ndjekësve të saj se do të influencojë për një jetesë të shëndetshme duke e filluar nga vetja pasi hoqë dorë përfundimisht nga torta e preferuar me çokollatë.

Oprah shfaqet këtë verë në formë të shkëlqyer fizike teksa ka humbur 20 kiloramë.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF