KreuCelebrity

Si karamele: Vajzat e famshme VIP sapo na treguan ngjyrën trend të kësaj vere!

Si karamele: Vajzat e famshme VIP sapo na treguan ngjyrën trend të

Nëse ka një ngjyrë që jep një ‘vibe’ vere ajo është ngjyra pink te të gjitha nuancat e saj. Edhe këtë vera ngjyrat e ndezura që duket se i japin më shumë gëzim stinës së nxehtë do të jenë trend i pakontestueshëm dhe këtë e dëshmojnë edhe vajzat e njohura VIP në Shqipëri.

A post shared by Arilena Ara (@arilenaaraa)

Nga roza pudër, e deri tej ajo më e ndezura e vibrantja në garderobën e disa prej emrave të njohur të shoëbiz-it shqiptar duket se ka gjithmonë vend për një veshje në ngjyrë ‘girly’ vajzash.

Nga Bora Zemani, Arilena Ara, Xhensila Myrtezaj e deri te bukuroshja nga Kosova Liberta Spahiu e shumë vajza te tjerë VIP, sapo na treguan ngjyrën trend të kësaj vere. 

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF