KreuCelebrity

Si rrallëherë Christiano Ronaldo fotografohet me të motrën!

Si rrallëherë Christiano Ronaldo fotografohet me të motrën!

Cristiano Ronaldo kaloi disa kohë cilësore familjare me motrën e tij më të madhe Elma në ndeshjen mes Celta Vigo dhe Al-Nassr në Faro, Portugali të hënën.

Futbollisti, 38-vjeçar, i cili është kapiten i Al-Nassr-it, u fotografua si rrallëherë me të motrën, ndërsa kishte veshur një këmishë të bardhë polo dhe një palë pantallona të shkurtra marine.

Elma, e cila në intervistat e saj e quan Cristianon “krenaria e jetës së saj”, kishte veshur një fustan midi të bardhë pa mëngë.

Elma ka krijuar një karrierë si blogere dhe aktualisht ka mbi 640,000 ndjekës në Instagram.

Ajo gjithashtu është partnere në biznes me të vëllanë e famshëm duke qenë se dyshja kanë krijuar një linjë shampanje.  Cristiano ka gjithashtu një motër tjetër Katia, 45 vjeç, e cila është këngëtare, dhe një vëlla më të madh të quajtur Hugo, 48 vjeç.

Dalja publike me motrën e tij vjen pak ditë  pasi Cristiano së fundmi ka shijuar pushimet familjare në Itali me partneren e tij Georgina Rodriguez dhe fëmijët e tyre.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF