KreuCelebrity

Këngëtari i njohur shqiptar martohet në fshehtësi. Detajet e dasmës!

Këngëtari i njohur shqiptar martohet në fshehtësi. Detajet e

Ka preferuar të mbajë diskret ditën e shënuar, pasi këngëtari Ardian Bujupi duket se është martuar në fshehtësi të plotë.

Sipas “Prive” ceremonia e dasmës është mbajtur disa ditë më parë dhe ka qenë tejet intime me të ftuar një rreth i ngushtë familjarësh e miqsh të çiftit.

Ka qenë zgjedhja e Bujupit që gjithçka të mbahet sekrete, vendim që është respektuat nga të gjithë të ftuarit.

Identiteti i vajzës që i ka vjedhur zemrën artistit të njohur nuk bëhet i njohur, dhe gjithçka dihet është se ajo është me origjinë nga Kosova dhe jeton në Gjermani.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF