KreuCelebrity

Aktori i famshëm bëhet baba për herë të parë në moshën 55 vjeçare!

Aktori i famshëm bëhet baba për herë të parë

Anthony Michael Hall është zyrtarisht baba!

Aktori, 55 vjeç dhe gruaja Lucia Hall kanë mirëpritur fëmijën e tyre të parë, një djalë

“Michael Anthony Hall II lindi të enjten, më 1 qershor, në Los Angeles”; lajmëroi çifti në llogarinë e tyre në instagram.

“Është fantastike. Jemi të emocionuar. Muaji i parë i prindërimit është goxha i egër. Gjithçka që të gjithë ju thonë është shumë e vërtetë. Ju humbni gjumin dhe është koha më e çmendur, por është koha më e mirë. Kështu që ne po e shijojmë vërtet.”;  tha aktori i ‘Weird Science’ për People.

Aktori i njohur është shprehur shumë i emocionuar që djali i tij do të  trashëgojë emrin.

“E dija se doja ta quaja Michael dhe gruaja ime gjithashtu e donte atë emër, madje edhe para se të më takonte. Kështu që ne e kemi ndarë atë, dhe më pas vendosëm të shkojmë me prapashtesën, kështu që ai është Michael Anthony Hall II. Nuk ka asgjë të keqe me këtë, por ne menduam se donim ta mbanim atë emër të plotë,”; shpjegoi babai i ri.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF