KreuCelebrity

Megan Fox modifikon tatuazhin kushtuar ish-burrit!

Megan Fox modifikon tatuazhin kushtuar ish-burrit!

Tetë vjet pasi ajo tregoi me krenari tatuazhin kushtuar bashkëshortit të atëhershëm Brian Austin Green, Megan Fox, më në fund mbuloi dhe modifikoi gdhendjen e vendosur në anën e djathtë të legenit të saj.

Tani në vend të fjalës ‘Brian’, 37-vjeçarja nënë e tre fëmijëve ka një gjarpër të zi që e mbështjell bishtin rreth luleve.

Dhe ky nuk ishte i vetmi tatuazh që bëri bomba e lindur në Tenesi të martën, pasi ajo gjithashtu kishte disa dizajne me vijë të kuqe të gdhendura në gishta nga artisti i tatuazheve me bazë në Los Anxhelos, Sydney Smith.

Dora e majtë e Fox tani ka yje të vegjël, kryqe, hënë, pika, një gjerdan dhe numrin 11.

Pas nëntë vitesh martesë, Fox u nda ligjërisht nga 49-vjeçari në nëntor të vitit 2019 dhe divorci i tyre u finalizua më 8 shkurt të vitit 2022.

Aktualisht Megan Fox po shijon romancën me partnerin e saj të ri Machine Gun Kelly.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF