KreuCelebrity

Beniada Nishani dhe Blerti Hajdari i japin fund lidhjes?!

Beniada Nishani dhe Blerti Hajdari i japin fund lidhjes?!

Prej mujash modelja Beniada Nishani dhe ish-futbollisti Blerti Hajdari kanë konfirmuar se po jetojnë një histori të bukur dashurie, e cila nisi nga studio e programit ‘Procesi Sportiv’. Por duket se gjasat janë që dyshja nuk po kalon një periudhë fort të mirë në marrëdhënien e tyre.

Ka qenë Blerti ai që pasi fshirë foton me Beniadën, ka çaktivizuar menjëherë llogarinë  e tij në instagram. Sakaq thuhet se dyshja prej disa ditësh nuk e ndiqnin më njëri tjetrin në instagram.

Po ashtu burime për Iconstyle kanë konfirmuar se Beniada dhe Blerti i kanë dhënë fund romancës për arsye që ende nuk dihen.

Shkëndijat e para mes çiftit nisën vitin e kaluar pas daljes së modeles Nishani nga shtëpia e Big Brother. Arbri njihet edhe si vëllai i opinionistit të Big Brother Arbër Hajdari.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF