KreuCelebrity

Barbie jashtë kutie: Margot Robbie vesh një pamje tjetër ikonike të kukullës në premierën e Meksikës.

Barbie jashtë kutie: Margot Robbie vesh një pamje tjetër ikonike

Margot Robbie bëri një tjetër pamje të Barbie me ngjyrë rozë, ndërsa ajo dhe Ryan Gosling morën pjesë në premierën e filmit të ardhshëm në Juárez, Meksikë, të enjten.

Aktorja 33-vjeçare australiane u zhyt plotësisht në personazhin ikonik të kukullës, duke shfaqur pamjen e njëjtë të lodrës Earring Magic Barbie, e lançuar për herë të parë rreth vitit 1991.

Bukuroshja bjonde e aksesoi veshjen e saj me vathë argjendi fantastik të varur me zemra dhe yje, dhe një rrip të përshtatshëm.  Për sa i përket glamit, ylli zgjodhi një pamje delikate, me vetëm një skuqje të lehtë në faqe dhe buzëkuq rozë në buzë.

Në këtë event pati shumë emocione, madje në një moment aktorët u përshëndetën nga një performancë muzikore.

Margot është shfaqyr mahnitëse me një sërë pamjesh rozë së fundmi ndërsa vazhdon të promovojë filmin.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF