KreuCelebrity

Irgen Çela e vazhdon ‘Portokallinë’, edhe me pushime!

Irgen Çela e vazhdon ‘Portokallinë’, edhe me pushime!

Sezoni i ‘Portokalli’ është mbyllur prej disa javësh, por jo për aktorin Irgen Çela. Teksa ndodhet me pushime Çela vazhdon të krijojë situata gazmore duke shkaktuar të qeshura tek ata të cilët e shoqërojnë, por edhe tek publiku virtual në instagram.

A post shared by Irgen Çela (@cela_irgen)

Ndonëse nuk e ka zbuluar ku po pushon këto ditë, herë pas here aktori i humorit poston video humoristike duke rrëmbyer shikimet dhe vëmendjen e pushuesve të tjerë që ndodhen në të njëjtin vend me të.

A post shared by Irgen Çela (@cela_irgen)

Video teksa lahet në pishinën e fëmijëve; kur ‘bisedon’ dhe tenton të puthë një statujë, apo teksa kthehet në një delfin ‘qeros’ Irgen Çelo dhuron spektakël humori edhe jashtë ‘Portokallisë’.

A post shared by Irgen Çela (@cela_irgen)

Ndërsa shumë prej nesh mund të jemi thjesht duke bërë një ‘scroll’ në rrjetin social instagram, sapo shfaqet profili i Çelës është e pamundur të mos ngecësh për disa minuta në videot gazmore të tij.

A post shared by Irgen Çela (@cela_irgen)

Spektakli i humorit në Top Channel pritet të nisë sezonin e ri në vjeshtë dhe këtë vit thuhet se disa prej aktorëve të ‘Klanifornia’ do t’i bashkohen kastit të ‘Portokalli’. Nuk dihet çfarë personazhesh do të sjelli Irgeni këtë sezon, por me siguri gjatë pushimeve po merr energjinë dhe frymëzimin e duhur.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF