KreuCelebrity

Modelja ruse e konfirmon: Jam ndarë nga Don Xhoni!

Modelja ruse e konfirmon: Jam ndarë nga Don Xhoni!

Edhe pse në videoklipin e fundit të reperit Don Xhoni ai u shfaq me modelen ruse Ariana Lirey me të cilën është thënë se ka një histori dashurie, duket se dyshen nuk e lidh më asgjë.

Këtë e ka konfirmuar vetë bukuroshja nga Rusia, e cila nëpërmjet pyetjeve të ndjekësve në rrjetin social instagram ka konfirmuar se është ndarë nga Don Xhoni.

Modelja i është përgjigjur pyetjeve të shumta që vijnë në DM e saj në instagram nëpërmjet një postimi në story ku shkruan:

“Kjo është pyetja më e shpeshtë. Ne kemi bërë një rrugë të gjatë bashkë dhe tani jemi të lumtur të ndarë, le të themi. Nuk jemi të martuar, nuk jemi bashkë. Secili ka jetën e vet”; sqaroi bukuroshja ruse rreth marrëdhënies me reperin nga Kosova.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF