KreuCelebrity

Njihuni me yllin e fshehur të familjes, motrën e Dren dhe Art Abazi!

Njihuni me yllin e fshehur të familjes, motrën e Dren dhe Art Abazi!

Të qenit i bukur fizikisht duket se rrjedh në deje në familjen Abazo, pasi geni i tyre e ka hijeshinë me tepri.

Të gjithë i njohim vëllezërit Dren e Art Abazi, të cilët përpos talentit si këngëtarë të patëmetë, dallojnë në showbiz edhe për hiret fizike duke u renditur në radhët e artistëve më të mikluar nga seksi femër.

E ndërsa Dreni dhe Arti shijojnë suksesin e tyre, pakkush mund ta dijë që familja e tyre rezervon një tjetër yll. Është motra e vogël Rina, e cila ndonëse njihet pak në publik nëse i hidhni një sy instagramit të saj, nuk ka asnjë dallim nga modelet e hijshme ne famë ndërkombëtare.

A post shared by Rina Abazi (@rinabazi)

E vogla e familjes Abazi nuk ka preferuar të jetë e famshme si vëllezërit e saj, ndonëse ndjekësit në instagram shpesh e krahasojnë me yje të famshëm të botës së modelingut.

A post shared by Rina Abazi (@rinabazi)

Krahas impenjimit të saj profesional në angazhimin në disa projekte të huaja në Kosovë, bukuroshja Abazi bën herë pas here edhe rolin e influenceres, por duke mos e kthyer qëllim në vetvete.

A post shared by Rina Abazi (@rinabazi)

Rina Abazi, një personazh që zgjoi jo pak kureshtjen tonë, me të cilën realizuam një intervistë ekskluzive që do ta publikojmë në fundjavë. Dhe ah, mesa na tha është single!

A post shared by Shenoll Zehri (@shenollzehri)

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF