KreuCelebrity

Renee Zellweger publikon për herë të parë fëmijët e të dashurit!

Renee Zellweger publikon për herë të parë fëmijët

Renee Zellweger bëri lëvizjen e rrallë duke postuar një foto me të dashurin e saj Ant Anstead dhe dy fëmijët e tij. Të hënën të dashuruarit postuan një foto me djalin e tij Archie, 16 vjeç dhe vajzën Amelie, 19 vjeç.

Ata ishin të gjithë të veshur chic për një ngjarje zyrtare në Festivalin e Shpejtësisë në Goodwood.

Renee, 54 vjeçe, kishte veshur një fustan ari me një shpatull dhe flokët pjesërisht lart. Ant kishte veshur një smoking. Amelie kishte zgjedhur një fustan të zi pa rripa me diamantë ndërsa i vëllai Archie ishte i veshur me një kostum.

Anstead dhe Zellweger fillimisht u takuan gjatë xhirimit të një episodi të serialit të tij ‘Celebrity IOU Joyride’ në prill të 2021. Figura televizive ishte martuar më parë me gruan e tij të parë Louise nga viti 2005 deri në vitin 2017, dhe ata mirëpritën një vajzë dhe një djalë të quajtur Amelie dhe Archie.

Më pas ai lidhi kurorë me Christina Hall në vitin 2018 dhe ata mirëpritën djalin e tyre Hudson, përpara se të divorcoheshin në vitin 2021, vit ku Ant u njoh me aktoren Renee.

Renne Zellëeger nuk ka mundur të jetë fëmijë.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF