KreuCelebrity

“Këtë vit ja kam vështirësuar jetën familjes time”: Armaldo Kllogjeri e ka me Big Brother VIP?

“Këtë vit ja kam vështirësuar jetën familjes

Eksperienca e tij në reality-show Big Brother VIP e ka kthyer në një personazh tejet të komentuar tenorin e njohur Armaldo Kllogjeri. Por sicc mund të ketë marërë shumë kënaqësi nga kjo eksperiencë, duket se për Kllogjeri e ka ‘paguar’ me një ccmim qëndrimin në shtëpinë e famshme të VIP-ave.

Kjo për shkak se përpos famës, ata që janë prekur më shumë kanë qenë të afërmit e tij.

Përmes postiemeve në rrjetet sociale, ‘Maestro’ tregon se përgjatë vitit 2023, ia ka vështirësuar shumë jetën familjes së tij.

‘Këtë vit ia kam vështirësuar jetën familjes time’- shkruan ai në një postim, duke e shoqëruar me një emoji që loton.

Kujtojmë që gjatë qëndrimit të tenorit në reality-shoë-n e famshëm, bashkëshortja e tij Aida ishte shtatzënë dhe mesa duket pritja  e ëmbël nuk ka qenë edhe fort e lehtë pa praninë e partnerit të saj.

Nëpërmjet disa postimeve në instagram, Armaldo ka treguar se po mundohet të kalojë sa më shumë kohë me bashkëshorten dhe dy vajzat për të supëruar kohën e humbur gjatë eksperiencës së tij në BBVIP.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF