KreuCelebrity

Travis Barker zbulon emrin e fëmijës që pret me Kourtney Kardashian!

Travis Barker zbulon emrin e fëmijës që pret me Kourtney

Travis Barker mesa duket sapo emrin e mundshëm të fëmijës për djalin e tij  me Kourtney Kardashian

Travis Barker i cili është në pritje të fëmijës së tij të parë, një djalë, me gruan Kourtney Kardashian  tha se i pëlqen shumë një emër i frymëzuar nga punk për djalin e tij të ardhshëm.

Bateristi i ‘Blink-182’ pati një seancë idesh rreth emëruesve të mundshëm gjatë një takimi me vajzën e tij 17-vjeçare Alabama Barker, të cilën e ka  me ish partneren Shanna Moakler.

Ndërsa diskutonte për emrat më të mirë të foshnjave në episodin e fundit të serisë video të Complex “GOAT Talk”, Travis deklaroi se  i pëlqen shumë emri  Rocky Thirteen.

Travis Barker po ndjen këtë emër shumë unik për djalin e tij dhe të vogëlushit të Kourtney Kardashian që pritet të vijë në jetë së shpejti.

Bordo
Shtator - No.63

SHKARKO VERSIONIN PDF