KreuCelebrity

Binjakët 14 vjeçarë të Ricky Martin surprizojnë të atin në skenë!

Binjakët 14 vjeçarë të Ricky Martin surprizojnë

Ricky Martin mirëpriti disa të ftuar specialë në skenë gjatë koncertit të tij të fundit. Këngëtari, 51 vjeç, u befasua në gjysmë të koncertit në Piazza Grande në Locarno, Zvicër, më 17 korrik, kur binjakët e tij 14-vjeçarë, Matteo dhe Valentino, bënë një paraqitje të rrallë publike.

Ylli latin ndau në Instagram momentin prekës me fansat ku shkroi:

“Sa surprizë e bukur! Kur binjakët e mi mu bashkuan në skenë me mua për herë të parë në Locarno, Zvicër”, ka shkruar ai në mbishkrimin e klipit të ndarë me 18 milionë ndjekësit e tij në Instagram. Videoja emocionuese tregon djemtë e këngëtarit duke kërcyer në skenë ndërsa Martin i këndon publikut.

Në fillim të këtij muaji, Martin dhe bashkëshorti i tij Jëan Yosef, njoftuan se e kishin dhënë dorëheqjen pas gjashtë vitesh martesë.

Bordo No.64
Nëntor 2023

SHKARKO VERSIONIN PDF